Nie wiem, czy już nei było, ale znalazłem dzis na kompakcie i postanowiłem wrzucić. Filmik demonstrujący styl pijanego człowieka z jakiegoś pokazu:
http://rapidshare.de/files/2998364/Kung-Fu_-_Wushu_-_Drunken_Boxing.mpg.html
http://rapidshare.de/files/2998364/Kung-Fu_-_Wushu_-_Drunken_Boxing.mpg.html
Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !
Krzysztof Piekarz
