Jestem nowy i prosze o o pomoc. Mam 20 lat 181cm wzrostu i 69kg. Chciałbym zacząć cwiczyc ale w pobliżu nie ma zadnej siłowni, w domu mam tylko gryf łamany, obciażenia 2x5kg 2x10kg i dwie chantelki po 10kg. O treningu domatora już czytalem, ale moze ma ktos jakis pomysl aby połączyc ten trening z tym co mam w domu( a jest tego niewiele:( ) zeby przybrac troche na masie. I mam pytanie czy ten trening domatora pozwoli mi zwiekszyc swoja mase w znaczący sposób???
za odpowiedzi z góry dziekuje pozdro
za odpowiedzi z góry dziekuje pozdro
gg8302845
Krzysztof Piekarz

Dietę masz rozpisaną?