Szacuny
1
Napisanych postów
906
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
6128
Z tego co czytalem ze dwa tygodnie temu w Super Expressie (a dobrze wiem, ze nie nalezy do konca wierzyc tej "gazecie") Nastek planuje zawalczyc w pazdzierniku, a pod koniec lipca ma zamiar jechac z Kossedowskim do Chorwacji na Training Camp z Mirko Crocopem i Fabricio Werdum.
*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP
Szacuny
11205
Napisanych postów
52114
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Wg mnie rewanż z Minotauro na Gali sylwestrowej to strasznie*****owy pomysł,za rok lepiej w tym nie bardzo.
Niech dadzą Pawłowi jakichś nieco gorszych od Minotauro przeciwników żeby oklepał ich a potem Minotauro.