SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie odżywki do BJJ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1944
Witam!
Trenuje BJJ i planuje wspomoc sie jakimis ożywkiami... jednak nie bardzo mam pojecie czy bardzie przyda mi sie cos co daje wiecej energi czy cos typowo budujace miesnie... poradzcie mi co wźąść
Pzdr!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84
kretka kretka i jeszca raz kretka.kup sobie transx za***ista sprwa i dobrze kopie tylko sie nie stosuj do dawek jakie sa na opakowaniu wal 2 razy mniejsze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7851
pierwsze slysze zeby krtos uderzal mniejsze dawki niz prodeucent zaleca :)

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1944
ok! tylko ze ja jestem kompletnie zielony w tych sprawach wiec najlepiej jakbyscie mi podali pelna nazwe produktu:p aha mam zamiar na pierwszy cykl przeznaczyc ok 150zł wiec tak zebym sie zmiescil w tym przedziale:)
Dzieki!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16151
Wypełnij profil !!!!!!!!!!!!!
Kreatyna na początek mono 300 gr
Jakieś białeczko (tego nigdy nie za dużo) do uzupełnienia diety.
jakiś zestaw witamin.

Jak byś wypełnił profil to można cos pomysleć na razie to

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1944
nie mialem czasu wszystkiego wypelnic ale juz to nadrobilem:) wiec jakbyscie mogli to prosilbym o odpowiedzi w stly: 300g Kreatyny Olimpu + Mass olimpu czy cos w tym stylu bo jak piszecie jakies bilako jakas kreztyne jakies cos tam to ja nie bardzo wiem co wybrac bo jestem totalnym laikiem w tej dziedzinie:p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16151
Nie świruj nie wypełniłeś profilu !!!!!!!!!!
Co ci rozpisać jak nie wiem ile wazysz wzrost? wiek????????
Wypełnij profil!!!!!!!

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1944
eee... no tak zle Cie zrozumialem... sorry... juz jest wypełniony:p
----
70 kg
180 cm
18 lat

Zmieniony przez - dj_rossi w dniu 2005-07-11 14:21:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
do bjj jest ppotrezbna masa szybkosc i sila na wysokim poziomie mysle ze ja zainwestujesz w jakies stecki kreatynowe typu xpand to bedizesz zadowolony do tego jakiegos gainerka ! i powinno byc OK

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16151
xpand na poczatek ?????????? a co potem omke????????
Kretka mono i białko albo giner.
A profilu i tak nie wypaełniłeś!!!!!!!!

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
czemu omke lepsza decka !

a tak serio to mu niezalezy na karieze kulturysty tylko na bjj na walkach wiec on niemusi prowadzic takiej piramidy ( trenin dieta regeneracja odzywki slabe suple troche lepsze i najmocniejsze i wkoncu koksy) on jak ma kase to moze inwestowac w nowe wynalazki bo poco mu teraz mono które go zaleje wodą zwolni jego ruchy w jakims stopniu a po takim stecku ani goo niezaleje a sily i masa pojdzie

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciemne kapsolki

Następny temat

2tyg crea hmb

electro
Polecane artykuły