Witajcie dzisiaj pojechałem do sklepu z odzywakmi . zakupilem HMB nutrotionA L-karnityne i CLA . I typ mówi czy niechce kupic tabletek jakis mocnych i nazwał to efedryną. tylko ze one są mocne i czy niejestem hory na serce powiedziałem ze nie . To dał mi 4 takie ..Na spróbowanie. Wyglodaja jak Hmb w tabsach tyle ze są całe zółte wiec moje pytanie jest takei czy to jest ta prawdziwa efedryna czy jakaś odżywka z efedryną A i dodam ze wyjął je z Pod Lady 

http://www.sfd.pl/temat207389/ -MOJA SIŁKA:)
Krzysztof Piekarz
