witajcie....moją pasją jest bieganie....biegam 4x w tygodniu na czczo plus siłownia 3 razy....po takim biegu na czczo spożywam bardzo obfite śniadanko
i mam pytanie....po biegu często mam ochote na cukry...jakbym miał brak w organizmie...co oprócz rodzynek polecacie ??? Jakiś Dżem niskosłodzony można ??
i mam pytanie....po biegu często mam ochote na cukry...jakbym miał brak w organizmie...co oprócz rodzynek polecacie ??? Jakiś Dżem niskosłodzony można ??
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
Krzysztof Piekarz
