Otoz moja prosba - jestem dosc mlody(powiedzmy 16 lat) i chcialbym zaczac ladnie wygladac:) mam troche nadwagi i moje pytanie brzmi:
-jaki odzywki powinienem stosowac aby moja mase przerobic na miesnie(nie powiem ze jestem slaby ale jednak rzezba by sie przydala)
-jaka diete stosowac chodzi o konkrety typu sniadanie,obiad,kolacje itp.)
- i wreszcie jakie cwiczenia stosowac-dodam ze raczej nie mam dostepu do silowni
aha i dodam ze gram w pilke:)
pomozcie
-jaki odzywki powinienem stosowac aby moja mase przerobic na miesnie(nie powiem ze jestem slaby ale jednak rzezba by sie przydala)
-jaka diete stosowac chodzi o konkrety typu sniadanie,obiad,kolacje itp.)
- i wreszcie jakie cwiczenia stosowac-dodam ze raczej nie mam dostepu do silowni
aha i dodam ze gram w pilke:)
pomozcie
Krzysztof Piekarz
