SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co myślicie o takim zestawieniu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3615
Co myślicie o takim zestawiniu treningowym:
staż- 10 miesięcy
189cm, 82kg
Poniedziałek
Klatka
wyciskanie skos do góry sztangą 12,10,8,6
wyciskanie ławka prosta 12,10,8,6
rozpiętki 3x10 stały cięzar

tric
wyciskanie francuskie w siadzie 10,8,6
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 3x10
PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU W PŁASZCZYŹNE POZIOMEJ STOJĄC 3x10

sroda
Plecy
Podciąganie szerokim do klatki 4x max
wiosłowanie sztangielką 12,10,8,6
wiosłowanie sztangą nachwytem szeroki chwyt 12,10,8,6

bic
uginanie ramion sztangą podchwytem stojąc sztanga prosta 10,8,6
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ NA "MODLITEWNIKU" 3x10
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ(Z SUPINACJĄ NADGARSTKA)3x10 stały



piątek
barki
wyciskanie sztangi zza głowy 12,10,8,6
wznosy bokiem w opadzie 4x10 stały
podciąganie do brody 12,10,8,6

sobota
nogi
przzysiady ze sztangielkami 12,10,8,6
przysiady ze sztangą trzymaną przy klatce 12,10,8,6
wykroki ze sztangielkami 12,10,8,6
wspięcia 12,10,8,6
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
na biceps i triceps 2 cw po 3-4 serie starcza wzupełnosci.

Acha i gdzie cos na prostowniki i dwugłowe uda ??

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2005-06-20 13:12:24

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3615
Aha jeszcze zapomniałem dopisać. Gdzieś bym wrzucił przedramie tylko nie wiem gdzie? doradzcie. I nie wiem co z brzuszkiem? czy robić codziennie(trochę fatu mi się uzbierało i pasowało by spalić)Co polecacie?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dzień rekordu

Następny temat

Szybka, krótka, mała rozpiska, co z czym, na 3 dni :-)

electro
Polecane artykuły