SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ACT modyfikacje -do Michaila

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
w pewnym poscie pisales ze moze cos sie da zmienic z moim treningiem zeby bylo lepiej :).
Najpierw rozpisze swoj trening :
pon,srod,piat - ACT :
rozgrzewka - biegenie 5-10 minut + rozciagania troche
1.Skłony w leżeniu(tzw.brzuszki)(brzuch),
2.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej(klatka),
3.Unoszenie sztangielek bokiem w staniu(naramienne),
4.Unosznie sztangielek w przód w staniu(naramienne-przednie i boczne aktony),
5.Podciąganie na drążku szserokim nachwytem.
6.Skłony tułowia ze sztangą w staniu(proste grzbietu)-w tym ćwiczeniu proponuję małe obciążenie-może być sam gryf,
7.Uginanie ramion ze sztangą w staniu(biceps),
8.Wyciskanie francuskie w staniu,lub siadzie ze sztangą(triceps),
9.Nawijanie i odwijenie ciężarka na drążek(przedramiona),

I teraz moje uwagi :
*nóg nie robie w trakcie tego treningu poniewaz robie nogi w niedziele + czwartek (trening na wyskok zaproponowany przez Hansa) :
1) przysiad 3-4x7-9
2) wyskoki z półprzysiadu 3x10-12
3) wyskoki pięty do pośladków 3x12-15
4) wykroki z powrotem 3x7-9 ( na noge )
5) wspięcia stojąc 4x10-15
6) wspięcia siedząc 4x10-15

*na "5.Podciąganie na drążku szserokim nachwytem" podczas tego treningu nie bardzo mam siłę na to cwiczenie :(

*dlaczego w kazdym treningu ktory proponujesz sa 2 cwiczenia na miesnie naramienne ? To jeszcze akurat nie jest najgorsze ale proponujesz cwiczenia sztangielkami a nie daloby sie jakiegos ze sztanga ?

*cwicze w domu

(Nie wiem czy moja cala wypowiedz jest zrozumiala ale...:) )
Jak myslisz co moznabyloby zmienic zeby lepiej mi "szło" ?



Pozdrawiam wszystkich
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
DUŻYMI-MOJE UWAGI:

Witam,
w pewnym poscie pisales ze moze cos sie da zmienic z moim treningiem zeby bylo lepiej :).
Najpierw rozpisze swoj trening :
pon,srod,piat - ACT :
rozgrzewka - biegenie 5-10 minut + rozciagania troche
1.Skłony w leżeniu(tzw.brzuszki)(brzuch),
2.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej(klatka),
MOŻNA DOŁOŻYC 1 ĆW. NA KLATKĘ-NP.ROZPIETKI LUB SKOS-WYCISKANIE
3.Unoszenie sztangielek bokiem w staniu(naramienne),
4.Unosznie sztangielek w przód w staniu(naramienne-przednie i boczne aktony),
5.Podciąganie na drążku szserokim nachwytem.
6.Skłony tułowia ze sztangą w staniu(proste grzbietu)-w tym ćwiczeniu proponuję małe obciążenie-może być sam gryf,
7.Uginanie ramion ze sztangą w staniu(biceps),
8.Wyciskanie francuskie w staniu,lub siadzie ze sztangą(triceps),
9.Nawijanie i odwijenie ciężarka na drążek(przedramiona),

I teraz moje uwagi :
*nóg nie robie w trakcie tego treningu poniewaz robie nogi w niedziele + czwartek (trening na wyskok zaproponowany przez Hansa)ZA MAŁA PRZERWA POMIEDZY TYMI TRENINGAMI-TYLKO 3 DNI-MOZE PRZYSIADY TYLKO NA 1 TRENINGU??? :
1) przysiad 3-4x7-9
2) wyskoki z półprzysiadu 3x10-12
3) wyskoki pięty do pośladków 3x12-15
4) wykroki z powrotem 3x7-9 ( na noge )
5) wspięcia stojąc 4x10-15
6) wspięcia siedząc 4x10-15

*na "5.Podciąganie na drążku szserokim nachwytem" podczas tego treningu nie bardzo mam siłę na to cwiczenie :(
POSTARAJ SIĘ-JEŚŁI NIE DAJES RADY PEŁNYCH POWTÓRZEŃ-RÓB ILE DASZ RADĘ+4-6 POWT. NEGATYWNYCH(DO GÓRY Z POMOCĄ NÓG-W DÓŁ-PEŁNA KONCENTRACJA I NAPIĘCIE M.)
*dlaczego w kazdym treningu ktory proponujesz sa 2 cwiczenia na miesnie naramienne -CHODZI O ZASTAWY DO ACT??--JEŚLI TAK,TOP CHODZI O TO,ŻE 1 JEST ZA MAŁO,GDYŻ NARAMIENNE SKŁADAJĄ SIE Z 3 AKTONÓW-POZAV TYM WCALE NIE MUSZĄ BYĆ 2-MOGA BYC 3,ALE TO RACZEJ JUŻ NA KOLEJNYM ETAPIE TRENINGÓW-PO 3 MIESIĄCU? To jeszcze akurat nie jest najgorsze ale proponujesz cwiczenia sztangielkami a nie daloby sie jakiegos ze sztanga-TE ZE SZTANGIELKAMI SĄ LŻEJSZE(MNIEJSZY CIĘŻAR-MNIEJSZE OBCIĄŻENIE STAWÓW)-DLATEGO,ŻE JEST TO RAMOWY TRENING DLA ZUPEŁNIE POCZĄTKUJĄŚCYCH-KAŻDY Z WIĘKSZYM STAŻEM MOŻE GO MODYFIKOWAĆ POD KĄTEM WŁASNYCH MOŻLIWOŚCI-O TYM JUŻ MÓWIŁEM WIELOKROTNIE ?

*cwicze w domu



Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
witam,
dzieki za odpowiedz i cos tam sie postaram pozmieniac
a co do nóg to naprawde mysle ze jest ok
cwicze malymi ciezarami i po 1,2 dniach juz jest ok wiec mysle ze tego nie bede zmienial.



Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Zmienilem troche trening i teraz jest cos takiego :
1.Skłony w leżeniu(tzw.brzuszki)(brzuch),
2.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej(klatka),
2b.PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ
3.Unoszenie sztangielek bokiem w staniu(naramienne),
3b.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
4.Podciąganie na drążku szserokim nachwytem.
5b.Skłony tułowia ze sztangą w staniu(proste grzbietu)-w tym ćwiczeniu proponuję małe obciążenie-może być sam gryf,
6.Uginanie ramion ze sztangą w staniu(biceps),
7.Wyciskanie francuskie w staniu,lub siadzie ze sztangą(triceps),
8.Nawijanie i odwijenie ciężarka na drążek(przedramiona),

Co myślisz o takim planie ?


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Na oko-oka.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO RADOSŁAWA SŁODKIEWICZA !!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

kobieca pupa:)

electro
Polecane artykuły