SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BARDZO WAZNE-oswiecenie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92
LUDZIE WSZYSTKIE TE BIALKA SA PODOBNE I CHOLERNI EDROGIE, KUPCIE BIALKO WPC OSTRWOI A WYJDZI EWAM NA TO SAMO, TAK WOGOLE TO NIE WOADOMO NAWET CZY SERWATKA CO SDAJE ZNACZACEGO A WIEC NAJLEPIEJ KUPIC OSTRWOIE ZA 32 ZL ZA KG 80% , ZACZNIJCIE MYSLEC A NEI BEZ SENSU KASE WYDAWAC, BO 99% LEGALNYCH SUPLEMENTOW NIE DZIALA!!! ZOSTALO TO NIEOFICJALNIE UDOWODNIONE A FIRMY ROBIA TYLKO KASE NA TAKICH JAK WY , JA OSOBISCIE ZROBILEM TAKI TEST OTO ZPRZEZ 3 MIECHY NIE JADLEM WOGOEL ZADNYCH ODZYWEK NIC, NAWET W POSILKACH JADLEM DZIENNIE OK 100 GRAM BIALKA A POTEM PRZEZ 3 KOLEJNE MIECHY JADLEM 100 GRAMOW SRWATKI, I 10 GRAM KREATYNY I GLUTAMINY PLUS MULTIWITAMINA , I WIECIE CI , NIC MI ENIE SKOCZYLO ANI MASA A NI SILA, TE SUPLEMENTY NIE DZIALAJA , TO TYLKO REKLAMA , TYLKO KOKS DZIALA I WODA

kto mi pomoze? http://socjolog.strefa.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
Ty się prosisz o bana
już to pisałeś
a ja Cię prosiłem żebys wyłączył caps lock
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92
no ja to robie dla was, chce was uswiadomoc zebyscei nie trwoonili bez sensu kasy, naparwde te odzywki to jeden wielki pic na wode, , nie mozna tak ludzi oszukiwac, osobiscie chce zaskarzyc ludzi z branzy o oszustwo, chce przestrzec abyscie nie wyrzucali pieniedzy w bloto, wienm ze reklamy sa bardzo kuszace ale to tylko reklama i ma sie ni jak to rzeczywistosci te wszystkie witaminy, cla hmb, serwatki, glutaminy dzialaja tylko w teori

kto mi pomoze? http://socjolog.strefa.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2057
Rzeczywiscie - oswiecenie
Naprawde bardzo sie ciesze, ze podzieliles sie ta mysla z nami, musze przyznac ze sam bym na to nie wpadl
Ale uwazaj, bo olimp, hitec, mlo itd sie dogadaja i wysla na ciebie platnych zabojcow lol
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
naprawdę jesteś WIELKI
ja mamy Ci dziękować za to oświecenie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1024 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7859
Oczywiscie poszukiwac ma racje jest wiele lipnych firm ale nie mozna tak uogolniac bycmoze przejechal sie on kiedys na jakiejs firmie i dlatego teraz tak pisze tylko nie rozumiem czemu nie poszukuje jakiejs lepszej ja osobiscie polecam na poczatek ultra whey pro universala

Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę,
po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić.
Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
proponuję podwieścić posta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2057
Poszukiwac - chwala ci ze sie tak o nas troszczysz, wszyscy beda ci zapewne dozgonnie wdzieczni, a moze nawet wybudujemy ci pomnik. Ale wiesz, ja chyba jednak nadal bede trwonic bez sensu kase, bo najwidoczniej jestem niezwykle podatny na placebo
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
przecież jest poszukiwaczem to jak tak będzie szukał to może w końcu znajdzie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2057
Ziper - mysle ze to zaj.ebi.sty pomysl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1024 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7859
Ej jak tak siedzimy po nocach na kompie to niedobrze na mase ja jak juz dostane te whey 2 bede musial sie jakos przestawic LOL

Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę,
po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić.
Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metabolic Pump

Następny temat

HMB

electro
Polecane artykuły