nauczyłem się w miarę dobrze techniki rzutu, ale mam pewien dylemat.
czy powinienem przy rzucie piłkę mieć wręcz położoną na dłoni, czy może trzymać ją, żeby mi pewnie trzymała się w dłoni? oczywiście podkręcenie piłki i parabola lotu będzie taka jak powinna być :-]
gdzie trzymać ręce przy przysiadach?
jak trzymam z przodu, to muszę się mocno pochylać do przodu, aby mi kolana za bardzo do przodu nie wychodziły, a jak trzymam za głową to sobie barki męczę mocno :( ??
czy powinienem przy rzucie piłkę mieć wręcz położoną na dłoni, czy może trzymać ją, żeby mi pewnie trzymała się w dłoni? oczywiście podkręcenie piłki i parabola lotu będzie taka jak powinna być :-]
gdzie trzymać ręce przy przysiadach?
jak trzymam z przodu, to muszę się mocno pochylać do przodu, aby mi kolana za bardzo do przodu nie wychodziły, a jak trzymam za głową to sobie barki męczę mocno :( ??
Krzysztof Piekarz
