Szacuny
1
Napisanych postów
158
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1245
mam wpc o smaku naturalnym, pije je z mlekim i smak jest nie najlepszy, szukalem w wyszukiwarce ale ciagle tylko: kawa, kakao soki, czy jest cos co moglbym dodac do odzywki bialkowej zeby smak byl np. waniliowy czekladowy itp?