Mam 172cm wzostu i 80kg wagi, jestem szeroki w barkach mam tz dosyc mocno umiesnione nogi. i chcialem zaczac cwiczyc jakas sztuke walki. Mi osobiscie podobaja sie 2 na dzien dzisiejszy a sa to boks i kick-boxing. chodze tez na silownie i nie wiem czy jesli zaczne cwiczyc ktorys z tych 2 sportow to bede musial rownoczesnie zrezygnowac z silowni?? za fachowe porady wielkie dzieki.
"Every day you should consider yourself, as a winner..."
Krzysztof Piekarz