SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Ćwiczyć??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64
Mam 172cm wzostu i 80kg wagi, jestem szeroki w barkach mam tz dosyc mocno umiesnione nogi. i chcialem zaczac cwiczyc jakas sztuke walki. Mi osobiscie podobaja sie 2 na dzien dzisiejszy a sa to boks i kick-boxing. chodze tez na silownie i nie wiem czy jesli zaczne cwiczyc ktorys z tych 2 sportow to bede musial rownoczesnie zrezygnowac z silowni?? za fachowe porady wielkie dzieki.

"Every day you should consider yourself, as a winner..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3734
Ćwicz to co lubisz.Jak sie weźmiesz porządnie za trening jakiejś SW to raczej już niebedziesz miał siły na siłke.Patrząc na twoje warunki to bardziej nadajesz sie do styli chwytanych ale powtarzam jeszcze raz trening ma sprawiać ci przyjemnośc musisz lubić to co trenujesz bo na siłe i bez chęci nic nie osiągniesz.Pozdrawiam i zycze sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1807
jezeli chcesz zdecydowac sie pomiedzy boksem, a kickboxingiem to ja bym Ci polecal KB. nie chce prowadzic dyskusji z bokserami co jest lepsze, ja Ci tylko podam jeden, wazny argument, a wybierzesz sam. w kicku trenujesz oprocz rąk nogi, co przyczynia się do tego, że na ulicy masz większe szanse i większe mozliwosci. pozdrowienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
zalezy od trenera.ale na boksie lepiej rece opanujesz a to jest podstawa.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Trenować

Następny temat

Koszulka Brazilian Top Team !

WHEY premium