SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mały problem z siłą.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1191
Ćwicze juz 5 miechów bez przerwy znaczy 5 treningów w tygodniu w ciagu tych 6 miechów robiłem 1 miech ogulnorozwojowy 1 na mase 1 miech na siłe 1 na mse 1 znów na siłe.Przez ten czas siła mi poszła bardzo ładnie tzn po 4 miechach podskoczyło z 80 na 102.5kg (moim zdaniem nieźle) nie bralem nic tzn. zadnych sterydów.I ostatnio przez ten miech robiąc trening na siłe nie mam żadnych przyrostów siły w wyciskaniu , nie wiem o co chodzi trener powiedział że można sprubować zrobić przerwe tak z 1/2 tygodnie co wy możecie mi podpowiedzieć ,moze ktoś miał juz coś podobnego i wie co tu mozna zrobic zeby cos sie ruszyło ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1191
Aha te 80 na 102.5 to wyciskanie na klate w przysiadzie z 90 na 120 wiec tez nie narzekam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 487
Zacznij moze hst ?
Z czasem przychodzi tak ze cwiczenia zaczynaja dawac mniejsze efekty. Wtedy mozna zaczac brac odzywki typu kreatyna
Polecam HST !

Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez Maluczkich...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
jak w tym czasie ani razu nie robiłes regeneracji to sie nie dziw że siła nie idzie

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1191
Czyli np. moge se zrobic tydzien przerwy po czym sprubowac powalczyc z odzywkami ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa w treningu. Co robic??

Następny temat

do jakiego stopnia?

electro
Polecane artykuły