Tajemny:
O grapplingu nawet nie wspominam, bo koleś dominuje nade mną siłą - "to może jednak wspomnij, bo nie na sile to polega":
Mmamy podobne umiejętności, bo jesteśmy na tym samym poziomie. Wtedy IMHO naturalny talent + siła mają decydujące znaczenie.
"Jest kilka fajnych możliwości chwycenia przeciwnika tak, że ty masz wolną rękę a on nie. wtedy można spokojnie zrobić z nim co się chce":
Walczy się tak, jak przeciwnik pozwala.
Tajemny, w profilu wpisałeś Gdańsk i telekomunę. Studiujesz może na PG::ETI? Ja jestem na 5 Inf. Tak czy siak, 3maj się!
O grapplingu nawet nie wspominam, bo koleś dominuje nade mną siłą - "to może jednak wspomnij, bo nie na sile to polega":
Mmamy podobne umiejętności, bo jesteśmy na tym samym poziomie. Wtedy IMHO naturalny talent + siła mają decydujące znaczenie.
"Jest kilka fajnych możliwości chwycenia przeciwnika tak, że ty masz wolną rękę a on nie. wtedy można spokojnie zrobić z nim co się chce":
Walczy się tak, jak przeciwnik pozwala.
Tajemny, w profilu wpisałeś Gdańsk i telekomunę. Studiujesz może na PG::ETI? Ja jestem na 5 Inf. Tak czy siak, 3maj się!
Pzdr, TorV
, algebra i fiza w plecy. jak tak dalej pójdzie, to od października będę miał w profilu wpisane "ug" 

