SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

uświadamianie tradycyjnego...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3471
Tajemny:

O grapplingu nawet nie wspominam, bo koleś dominuje nade mną siłą - "to może jednak wspomnij, bo nie na sile to polega":
Mmamy podobne umiejętności, bo jesteśmy na tym samym poziomie. Wtedy IMHO naturalny talent + siła mają decydujące znaczenie.

"Jest kilka fajnych możliwości chwycenia przeciwnika tak, że ty masz wolną rękę a on nie. wtedy można spokojnie zrobić z nim co się chce":
Walczy się tak, jak przeciwnik pozwala.

Tajemny, w profilu wpisałeś Gdańsk i telekomunę. Studiujesz może na PG::ETI? Ja jestem na 5 Inf. Tak czy siak, 3maj się!

Pzdr, TorV

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3471
pawelek770: "koleś mający 200 cm wzrostu i 60 kg wagi to co wtedy"

Takie posty proszę kierować do działu "Zdrowie".

Pzdr, TorV

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23442
po pierwsze to nie ja o tym pisalem(ja tylko zacytowalem),po drugie to bylo dla jaj

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3471
No przecież wiem, że dla jaj. Mój komentarz też był dla jaj. Nastepnym razem dam buźke i nie bedzie wątpliwości!

Pzdr, TorV

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3554
Mmamy podobne umiejętności, bo jesteśmy na tym samym poziomie. Wtedy IMHO naturalny talent + siła mają decydujące znaczenie.
---
wiem, chodziło mi o to, że mając przewagę techniczną możesz zniwelować nawet sporą przewagę masy i siły przeciwnika

Walczy się tak, jak przeciwnik pozwala.
---
fakt

Tajemny, w profilu wpisałeś Gdańsk i telekomunę. Studiujesz może na PG::ETI? Ja jestem na 5 Inf. Tak czy siak, 3maj się!
---
nadal 1 semestr , algebra i fiza w plecy. jak tak dalej pójdzie, to od października będę miał w profilu wpisane "ug"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4435
200cm i 60kg, koles musialby byc z etiopi
to jakby koles majacy 180cm wazyl 40kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23442
torv-

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3009
wracając do głównego wątku - moim zdaniem prawie każdy wierzy ponad wszystko w to co trenuje, a jak jest naprawde, to najczęściej wychodzi "w praniu" (np. na ulicy ... ). Ja sam kiedyś trenowałem kravke,byłem z niej bardzo zadowolony, aż do momentu kiedy wbiłem na 1 trening MT... Patrząc teraz na KM z perspektywy czasu żałuje kasy i czasu, jaki na to straciłem. pozdro

Działa wprawa [;

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 956
dzieki Boruta;hehe nie wiedzialem,ze to taki specjalista&amp

na h.. mi podpis

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 956
mialo byc

na h.. mi podpis

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Remy Bonyasky-Legenda K-1 czy zwykły rzemieślnik?

Następny temat

poszukuje napisow

electro
Polecane artykuły