http://free.hosthongkong.net/nenadv/fedor.wmv
Jeśli zna ktoś język sąsiadów zza Buga, to poprosze o przetłumaczenie tego co mówi Fedor jak widzi Mirka rozwalającego jego młodszego brata. Bo ja rozumiem tylko słowo "SUKA"! Minę ma jakby miał nieźle w porach
Jeśli zna ktoś język sąsiadów zza Buga, to poprosze o przetłumaczenie tego co mówi Fedor jak widzi Mirka rozwalającego jego młodszego brata. Bo ja rozumiem tylko słowo "SUKA"! Minę ma jakby miał nieźle w porach

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !
Krzysztof Piekarz
