SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

>>> NOWE NOKIE 6310i <<<

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


Sprzedam nowe NOKIE 6310i pl menu, folia na lcd, nieformatowana bateria, ladowarka, karton, instrukcja.
Do wyboru: beżowa, srebrna, złota

700zl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12737
ogolnie to na rynku z telefonami jest jak narazie bryndza sam sprzedalem przedwczoraj nokie 6610 (ladowarka+zest sluch) za 300zl az zal mi bylo sprzedawac ale kasa mi byla potrzebna i nic na to nie poradze wczoraj moj kolega kupil nokie 6310i tylko ze nadajnik walniety bo w miescie zasieg trzyma ladnie ale poza miastem zapomnij o zasiegu za 150zl

animal

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 22 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 98631
miałem cos napisac ale sobie daruję bo to chyba dobry żart jest

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2005-02-27 20:55:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2325
Za 700 to idzie trafic Nokie 6600 na allegro a nie 6310i :D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 112 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36567
Ooo staary..za taka cene to chyba miales na mysli wszystkie 6 sztuk?.A tak na serio to wiecej niz 300 zł nie wyciagniesz raczej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17196
koleszcy wydaje Wam się za nówkę nie włączaną folia na lcd itp. na allegro widzialem jak dawali ponad 750
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no w koncu ktos normalny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1096
za 750 to moze dawali ale czy ktos bral za 750 ??
ja sprzedaje teraz NOKIE 3650 za ok 550 zl moze by ktos chcial uzywana pół roku

a za 700 to kupuje teraz SE p800 prawie wogóle nieuzywanego
wiec 6310i za 700 to lekka przesada

:):)

......::::::<>KRIS<>::::::......

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3936
to sa najlepsze telefony panowie 500/600 dobra cena 700 troszki za duzo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3936
vayo ty to sie dopiero pokazałes.300?buahahaha
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
moge zejsc do 650zl jesli jest ktos zainteresowany ale widze ze nie ma tylko takie suche teksty ciagle leca.
jak cos prosze pisac.
zapytac zawsze mozna!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPRZEDAM] Telefon - SAGEM MYX-5M

Następny temat

NOWA ORGINALNA BLUZA PIT BULL -foto TANIO ! ! !

electro
Polecane artykuły