Sprzedam nowe NOKIE 6310i pl menu, folia na lcd, nieformatowana bateria, ladowarka, karton, instrukcja.
Do wyboru: beżowa, srebrna, złota
700zl
Ilość wyświetleń tematu: 3302
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
sam sprzedalem przedwczoraj nokie 6610 (ladowarka+zest sluch) za 300zl
az zal mi bylo sprzedawac ale kasa mi byla potrzebna i nic na to nie poradze
wczoraj moj kolega kupil nokie 6310i tylko ze nadajnik walniety bo w miescie zasieg trzyma ladnie ale poza miastem zapomnij o zasiegu za 150zl 
animal
.A tak na serio to wiecej niz 300 zł nie wyciagniesz raczej.
......::::::<>KRIS<>::::::......
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły