Witam wszystkich.
Mam 18 lat, 176cm i ważę 85kg.
Chcę trochę się odchudzic jak najszybciej jest to zdrowo możliwe.
Robię już A6W od 27 dni i efekt jest, ale nieznaczny.
Zamieżam dokończyć ten program, ale wiem, że to za mało.
Może ktoś mi polecić konkretny program lub dietę.
Dodam tylko, że nie mam możliwości w tej chwili chodzić na siłke a w domu mam jedynie hantelki po 4 kg.
Czy na początek dieta, potem trening czy naraz?
Mam 18 lat, 176cm i ważę 85kg.
Chcę trochę się odchudzic jak najszybciej jest to zdrowo możliwe.
Robię już A6W od 27 dni i efekt jest, ale nieznaczny.
Zamieżam dokończyć ten program, ale wiem, że to za mało.
Może ktoś mi polecić konkretny program lub dietę.
Dodam tylko, że nie mam możliwości w tej chwili chodzić na siłke a w domu mam jedynie hantelki po 4 kg.
Czy na początek dieta, potem trening czy naraz?
Krzysztof Piekarz