SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Którą krystyne wybrac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 0
Witam wszystkich ,mam takie pytanie: która kreatyna jest lepsza , którą wybrac : PROLABA czy CALIFORNIA FITNESS.Proszę o odp.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21363
Ja też się dziwię, dlaczego np. California Fitness?
Czym się kierujesz w wyborze?
Jest tak wiele bardzo dobrych innych kreatyn za dobrą cene.

Pozdro.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 787 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 72204
Prolab.

voytas

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
egzotyczne wybory :D
ale kazdy ma swoje :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28603
"Którą krystyne wybrac?" LOL, co to za Krystyna ? Prolab to jej nazwisko, tak ? A tak na serio, to jak w podobnej cenie to brałbym Prolaba(chociaż nie znam za bardzo California Fitness). I czemu takie zestawienie firm ??

Zmieniony przez - dawidm w dniu 2005-02-03 13:47:08
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11652
czemu takie zestawienie? california raczej nie dorownuje w jakosci prolabowi. bierz najtansza.
jesli chcesz naprawde dobrej jakosci to multipower.
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
a co jest w Multi super poza cena czego nie maja inni sprawdzeni ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11652
to jest moja a co za tym idzie subiektywna opinia.
jesli juz pokusilem sie o porownanie mono to bralem pod uwage moje najbardziej udane cykle.
a ze najbardziej udany mialem na mp...
a tak wogole to mono to mono ale multi i tak najlepszy

Zmieniony przez - julo1 w dniu 2005-02-03 15:44:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 0
OK , dziekuje wszystkim za odpowiedzi.A jezeli chodzi o pytanie dlaczego takie zastawienie to po prosto tak wyszło, ostatnio brałem weidera wiec chce inną, a do wyboru miałem te dwie ,rozglądne sie jeszcze za tym mulipower'em .Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam wszystkich.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wegetariański suplement

Następny temat

Najlepszego Om!!

electro
Polecane artykuły