Szacuny
6
Napisanych postów
315
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3162
Po jakim czasie dokładać obciązenie? Jestem początkujący, mam ułozony plan tylko nie wiem kiedy dołożyć obciążenie. Po kilku tyg.? Czy jak poczuje że nie sprawia mi ono żadnego problemu??
Szacuny
7
Napisanych postów
1392
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
26131
Masz dobrac taki ciezar zeby wykonac zalozona ilosc ruchow z zalozonym zapasem/bez zapasu. Tak wiec jezeli bedzie szlo za latwo to zwieksdzasz ciezar. Nie ma tu okreslonej regoly. Sila rosnie u roznych ludzi w roznym tepie.
Wyjatkiem od tego co napisalem sa plany gdzie progresja jest rozpisana w procentach maksymalnego cieazaru - sa to glownie plany na sile. Wtedy ciezar dobierasz zgodnie z rospiska procentowa.
"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."
Szacuny
7
Napisanych postów
1392
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
26131
Faku ale co to ma do rzczy? Ja nie pisalem o tym co jest lepsze tylko jak nalezy dokladac. Napisalem ze ma tak dobierac ciezar zeby zostawic planowany zapas, lub nie zostawic zadnego zapasu gdy tak jest w planie
Przy okazji mozesz zarzucic jakiegos linka do tych badan?
"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."