SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zmiena obciążenia.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 315 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3162
Po jakim czasie dokładać obciązenie? Jestem początkujący, mam ułozony plan tylko nie wiem kiedy dołożyć obciążenie. Po kilku tyg.? Czy jak poczuje że nie sprawia mi ono żadnego problemu??

SFD FIGHT CLUB

<Polskie Centrum Jiu Jitsu Goshin-Ryu>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21015
Kiedy zrobisz 3 serie po 16 powtórzeń i nie sprawia ci to żadnego problemu wtedy dokładasz cięzar. Oczywiscie nie przesadzaj z nimi.

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26131
Masz dobrac taki ciezar zeby wykonac zalozona ilosc ruchow z zalozonym zapasem/bez zapasu. Tak wiec jezeli bedzie szlo za latwo to zwieksdzasz ciezar. Nie ma tu okreslonej regoly. Sila rosnie u roznych ludzi w roznym tepie.

Wyjatkiem od tego co napisalem sa plany gdzie progresja jest rozpisana w procentach maksymalnego cieazaru - sa to glownie plany na sile. Wtedy ciezar dobierasz zgodnie z rospiska procentowa.

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 315 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3162
dzieki, juz rozumiem

SFD FIGHT CLUB

<Polskie Centrum Jiu Jitsu Goshin-Ryu>

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
dewas badania dowiodly ze zostawianie w zapasie 1-2 powt. jest o niebo lepsze niz do upadku miensiowego:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26131
Faku ale co to ma do rzczy? Ja nie pisalem o tym co jest lepsze tylko jak nalezy dokladac. Napisalem ze ma tak dobierac ciezar zeby zostawic planowany zapas, lub nie zostawic zadnego zapasu gdy tak jest w planie

Przy okazji mozesz zarzucic jakiegos linka do tych badan?

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
własnie , faku dawaj linka

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
nie mam linka *******lać
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO o tym sadzicie?

Następny temat

Plan z suwnicą do oceny

electro
Polecane artykuły