Czy bral juz z was ktos ethyl kreatyny ?Jakie opinie ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Odnawiam pytanie, ktoś się spotkał z etylem kreatyny, choćby z czyjąś obiektywną opinią? Co sądzicie o twierdzeniu że 1g etylu kreatyny jest porównywalne z 10g monohydratu?
Podaje link do strony z tym ,,specyfikiem":
http://suple.fc.pl/product_info.php?cPath=24&products_id=344&osCsid=0f0aac0989f8620417f900f6ab40b4de
Pozdrawiam
Podaje link do strony z tym ,,specyfikiem":
http://suple.fc.pl/product_info.php?cPath=24&products_id=344&osCsid=0f0aac0989f8620417f900f6ab40b4de
Pozdrawiam
<
zieci wesoło wybiegły ze szkoły...
...
jest mega ochydna w smaku
ale tak powaznie ja osobiscie nie czuje nic specjalnego ale moi koledzy sa zachwyceni..od razu ich koplo..sila w gore i lepsze samopoczucie..ale to moze efekt placebo 
ale tak powaznie ja osobiscie nie czuje nic specjalnego ale moi koledzy sa zachwyceni..od razu ich koplo..sila w gore i lepsze samopoczucie..ale to moze efekt placebo 
stary ale żwawy :)
...
tien my się spotkamy kiedyś czy nie ma takiej opcji
bo mam takiego smaka na ten ester że aż mnie skręca
bo mam takiego smaka na ten ester że aż mnie skręca

Willhelm
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Dibencozide Magnum - co o tym myslice ?
Następny temat
Krzysztof Piekarz

