SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Etylowy ester kreatyny - co o nim myslice ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
Czy bral juz z was ktos ethyl kreatyny ?Jakie opinie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3463
Odnawiam pytanie, ktoś się spotkał z etylem kreatyny, choćby z czyjąś obiektywną opinią? Co sądzicie o twierdzeniu że 1g etylu kreatyny jest porównywalne z 10g monohydratu?

Podaje link do strony z tym ,,specyfikiem":
http://suple.fc.pl/product_info.php?cPath=24&products_id=344&osCsid=0f0aac0989f8620417f900f6ab40b4de

Pozdrawiam

<zieci wesoło wybiegły ze szkoły...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13487
jest mega ochydna w smaku ale tak powaznie ja osobiscie nie czuje nic specjalnego ale moi koledzy sa zachwyceni..od razu ich koplo..sila w gore i lepsze samopoczucie..ale to moze efekt placebo

stary ale żwawy :)

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
tien my się spotkamy kiedyś czy nie ma takiej opcji
bo mam takiego smaka na ten ester że aż mnie skręca

Willhelm

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13487
Ciebie ciezko spotkac

stary ale żwawy :)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
ester , nic specjalnego to samo co mono. tyle , że bardziej trwały i może troche efektywniejszy , co nie zmienia fakty , że to bardzo ciekawy produkt
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dibencozide Magnum - co o tym myslice ?

Następny temat

co proponujecie hmb+kreatyna

electro
Polecane artykuły