SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SP80 - jak z rozpuszczalnością i smakiem?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4628

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5286
Witam
Zdecydowalem sie na zakup SP80. Bialko bede stosowac jako uzupelnienie diety w szkole i przed snem (wiec chyba bedzie ok, prawda ?)
Slyszalem ze rozne smaki roznie sie rozpuszczaja... Mozecie mi poradzic ktory wybrac ?? Kiedys milalem Provit 85 czekoladowo-orzechowy i z reka na sercu powiem ze gorszego syfu w życiu nie jadłem, na poczatku z zatkanym nosem jakos przechodzilo ale pod koniec puszki na sam zapach mialem odtuch wymiotny :D dlatego zalezy mi teraz zeby kupic w miare smaczne bialeczko....

Truskawkowe jest ok ?

pozdrawiam Rafał

pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34844
ja jem wlasnie banan i z reka na sercu moge Ci go polecic

))))))))))

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 113277
smak nie ma wielkiego wplywu na rozpuszczalnosc- nawet tego nie odczujesz

ja polecam czekoladowy lub bananowy- sa naprawde ok jednak gusta nie podlegaja dyskusji- kazdemu podchodzi co innego

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Mi z kolei najbardziej podchodzi truskawka

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
truskawka jest dobra
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Smak to sprawa indywidualna, mi np. truskawka nie podchodzi w niczym, anwet lody, jogurty itp. .
Co do rozpuszczalnosci to nawet nie jest tak źle. Jeżeli miałbyś problem z pianą to czytałem, że dobrze na to robi olej MTC
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie odzywka pierni, to wystarczy ja odstawic na 5 min i piana opadnie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
Co do rozpuszczalności to jak robiłem to w takim mikserze to zawsze osadzało się troche na ściankach ale potem łopatką się skrobałoi było dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26620
banan czekolada ok.Natomiast nie polecam smaku waniliowego jak roztopione lody podgrzane na patelni
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 43039
SP80 próbowałem tylko czekolady - dobry smak.
Rozpuszczalność w shakerze ok.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Wystarczy dodać jakikolwiek olej - nie koniecznie MCT
i piany nie ma

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

ŻYCZENIA

Następny temat

Jakie białko??

electro
Polecane artykuły