Szacuny
2
Napisanych postów
363
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
5286
Witam
Zdecydowalem sie na zakup SP80. Bialko bede stosowac jako uzupelnienie diety w szkole i przed snem (wiec chyba bedzie ok, prawda ?)
Slyszalem ze rozne smaki roznie sie rozpuszczaja... Mozecie mi poradzic ktory wybrac ?? Kiedys milalem Provit 85 czekoladowo-orzechowy i z reka na sercu powiem ze gorszego syfu w życiu nie jadłem, na poczatku z zatkanym nosem jakos przechodzilo ale pod koniec puszki na sam zapach mialem odtuch wymiotny :D dlatego zalezy mi teraz zeby kupic w miare smaczne bialeczko....
Szacuny
57
Napisanych postów
6563
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
45379
Mi z kolei najbardziej podchodzi truskawka
"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Smak to sprawa indywidualna, mi np. truskawka nie podchodzi w niczym, anwet lody, jogurty itp. .
Co do rozpuszczalnosci to nawet nie jest tak źle. Jeżeli miałbyś problem z pianą to czytałem, że dobrze na to robi olej MTC
Szacuny
57
Napisanych postów
6563
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
45379
Wystarczy dodać jakikolwiek olej - nie koniecznie MCT i piany nie ma
"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"