SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko??

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
Jakie jest najlepsze białko do uzupełnienia diety redukcyjnej?.Ile razy dziennie je zażywac,o jakich porach i wjakich dawkach??.Z góry dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
Białko chodziło mi o SP 80, je polecam :D

a co do wegli to troche niestylistycznie napisałem, ale chodzi mi o to ze mozesz da 3-3,5 g na 1 kg mc(proponuje 3,5 i zmniejszac), 4 to tez bedzie niewielka roznica. Chodzi głownie o to zebys stopniowo zmniejszał ich ilosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Proponuję koncentrat białka serwatki - w bardzo dobrej cenie jest ultra whey biogenix, może być też pure whey 80 lub matrix, jeśli masz większe fundusze to izolat będzie jeszcze lepszy - pure whey isolate, ewentualnie pro-longatum z bx'a.

Odżywkę białkową bierzesz w zależności od tego ile białka dostarczasz z diety. Przy redukcji proponuję ok. 2,5g/kg - policz ile jest w diecie, resztę uzupełnisz z odżywki. Pomiędzy posiłkami, po treningu lub przed snem w zależności ile tych porcji będzie Ci potrzeba. Jedna porcja to ok. 30 gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
tak jak napisal Danone
zakup bialka to kwestia finansow ktorymi dysponujesz- jesli masz kase to kupuj izolat oraz np.kazeine
jesli liczy sie dla Ciebie kazdy grosz- kup sp80- uniwersalne , na kazda pore dnia i nocy
bierz w zaleznosci od brakow w diecie- po przebudzeniu, przed i po treningu , na noc

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
Moja waga 90 przy 180 wzrostu,wiec do zrucenia sporo.
1)7:30 sniadanie1: 2kromki chleba z szynka z piersi indyka+jogurt
2)10:30 sniadanie2; 2kromki chleba s szynka z piersi indyka
3)13:30 obiad: piers z kurczaka+pomidor,ogórek,itp.
4)16:30 30 g pure whey isolate
5)19:30 piers z kurczaka+pomidor,ogórek,itp
5)22:30 30 g pure whey isolate
6)ok. 24 (przed snem) 30 g pure whey isolate.
w ciagu dnia z 3 literki wody mineralnej niegazowanej zywiec.
Do tego dojda aeroby ale nie dam rady zawsze w tygodniu wiec planuje dwa razy dzinnie: po 60 minut rano i pod wieczór od czwartku do niedzieli.Zastanawiam sie nad karnityna jeszcze ale słyszałem że zeby dzialala trzeba brać 3000 mg dziennie.
Oceń to z grubsza,dodaj jakieś swoje spostrzeżenia.
Dzieki, Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
wszystko ok
powoli w miare uplywu czasu staraj sie jeszcze odcinac weglowodany tak aby wiecej kalorii palic niz dostarczac
ww pochodzace z chleba najlepiej wywal od razu
dodaj zamiast weglowodanow prostych zlozone pochodzace np. z ryzu
zamiast chleba mozesz jesc wafle ryzowe
dodaj do diety ryby- tunczyka oraz twarog chudy
nie zapominaj o zdrowych tluszczach- olej lniany lub oliwa z oliwek beda jak najbardziej na miejscu
izolat jest jak najbardziej trafnym wyborem- na noc jesli styknie Ci kasy kup sobie kazeine lub uniwersalne sp8
karnityny nie polecam

co do aerobow to pamietaj ze wykonujac ja z rana narazasz sie na duzy katabolizm- zaopatrz sie wiec w game antykatabolikow badz zrezygnuj z tych cwiczen z rana
najlepiej by bylo wykonywac aeroby po kazdej sesji na silowni przez okolo 30-40 minut i kiedy poznasz co dla Ciebie najlepsze dawke te zwiekszac lub pozostawic bez zmian- mowie oczywiscie o czasie trwania

Zmieniony przez - Pig Killer w dniu 2004-12-24 21:20:34

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
ten chleb jest razowy,za tunczykiem nie przepadam ale na sile moglby,a ta iliwe z oliwek z czym i o jakiej porzed.
Dodaj do tej mojej rozpiski swoje rady z posilkami tak zeby bylo OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
A z tym treningiem to proponujesz odpuścic rano OK a wystarczy tylko pod wieczór tych aerobów??.Na siłke tez nie chodze,ale mam w chacie laweczke,to moze troszke brzuszków na niej i takich ogólnych ćwiczeń rozciagajacych itp a potem 60 minut aerobów,tak by bylo dobrze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
hmm czyli rozumiem ze nie cwiczysz silowo? wykonujesz tylko lajtowy trening i nie zalezy Ci jakos na masie bo chcesz po prostu sie odchudzic tak??
napisz swoj cel to wszystko Ci rozpisze wraz z kolegami z dzialu

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
Tak głównie zależy mi aby do wakcji wygladac przyzwoicie bez brzuszka i zbednych kg. To jest mój cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
to w takim razie az tyle bialka spozywac nie musisz
odzywke bierz tylko 2 razy dziennie i te antykataboliki tez nie sa potrzebne skoro na ochronie masy miesniowej Ci nie zalezy
dieta jak najbardziej ok w takim razie- doloz ten ryz oraz jak mozesz tunczyka i wafle ryzowe, cleba razowy tez mozesz jesc ale nie w duzych ilosciach
aeroby w takim razie wykonuj na czczo 30 minut i wieczorem 30 minut
jesli natomiast nie masz czasu z rana to na wieczor zrob minumum 45 minut treningu aerobowego
ogolnie zwieksz aktywnosc- pilka nozna, koszykowka, plywanie
odrzuc zupelnie cukry proste i spozywaj mniej kalorii niz dostarczasz
jedz regularnie- o stalych porach, najlepiej co 3-4 godziny godziny niewielkie porcje, aby przyspieszyc metabolizm

z l-karnityna w sumie mozesz sprobowac- jesli nie bedziesz zadowolony to odstaw

sadze ze przestrzegajac tych rad bedziesz bardzo zadowolony i wkrotce zobaczysz efekty

Zmieniony przez - Pig Killer w dniu 2004-12-24 22:50:57

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ja dla mnie to może nawet i przesadziłeś z tym ucinaniem ww
licząc sam chleb to 4 kromki czyli max 200g chleba
+ jogurt + inne dodatki = 200-220 g ww
to za mało, metabolizm Ci padnie na duższa mete
zacznij od 4g ww na kg masy ciała czyli ok 360
białko jak Ci mówił Danone ok 2,5 g czyli 225g
tłuszcze - ok 0.9.kg czyli 81g
ok 2800 kcal - to bedzie OK na poczatek
+ dużo witamin i minerałów (szczegolnie magnez, potas) bo bedziesz miał braki

trening 3-4x w tygodniu trening obwodowy 30 sek na maszynie mały cieżar max tempo pote 30 sek przerwy zmiana maszyny i znowu jazda 30 sek
tak 45 min potem 15-20 min aerobów i starczy
rano nie rob aerobów
potem zmniejszasz przerwe miedzy cwiczeniemi na nast treningach sukcesywnie do 15 sek ale 45 min zostaje
możesz potem pojechac wiecej aerobów - ale max 30 min

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SP80 - jak z rozpuszczalnością i smakiem?

Następny temat

Kilka supli do rozpisania...

WHEY premium