SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Szpagat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
To do Tommy`ego - na to, że jego siostra doszła szybko do szpagatu.
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Ja bym stawiał raczej na to, że to jeszcze dziecko

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1106
ja mam 15 lat 170 cm i 52kg, jak sie porządnie rozgrzeje to do szpagatu mi prakuje 30 cm i musze dodac ze wczesniej prawie nic sie nie rozciągałem

a co do tego motylka to mam na sekscji 7/8letniego kolesia który dotyka klaą do stóp i obgryza sobie paznokcie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1933
to fajnie ma na pewno samodzielne obgryzanie paznokci u nóg przyda mu sie w doskonaleniu umiejętności w sztukach walki ja to szpagat zacząem robić dosyć szybko po jakimś 1,5 roku albo więcej i w tym byłem jeden z lepszych u nas na sekcji
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 411
Do kuro, moja siostra jeszcze do tej klasyfikowanej grupy się niezalicza, bo ma 11 lat ! ale rozumiem żart żeby niebyło

Znam Taekwondo, Karate, Judo, Ju Jitsu, kung-fu i jeszcze kilka innych fajnych słów !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14730
Saracen, a w jakim wieku do tego doszłeś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36
eh to ja sie tu nie mam czym chwalic :( ja cwicze od miesiaca od poczatku listopada fakt sa duze zmiany duza poprawa jesli chodzi o gibkosc i rozciaganie ale spagatu jeszcze nie robie nie duzo mi brakuje w poropwnaniu do poczatku ale jeszcze czeka mnie praca nad tym elemetem :d ja moze mam troche latwiej bo jeszcze 5 lat temu robilem szpagat i moze mi latwiej ale teraz.. eh porazka:D czs sie wziasc za siebie :)

( ; )
Kiss
my
...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1933
No ja wiem zaczęłem w wieku 14 lat 2 gimnazjum jakoś tak na początku roku szkolnego ale ja po prostu zawsze miałem coś takiego bo kopnięcia na głowe to robiłem bez kłopotu i przed zaczeciem treningów. Po prostu szpagat to nie jest dla mnie kłopot, ale nie podłużny, bo ten to tak nie za bardzo jeszcze do tej pory
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36


nie przejmuj sie ja nie moge do tej pory zadnego zrobic w 100% wiec z toba i tak jest wspaniale :D

( ; )
Kiss
my
...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14730
Teraz zrozumiałem jak dobrze zrobiłem ze zacząłem dosyc wczesnie trenowac. Mysle ze jezeli bym zaczął pare lat pozniej zrobienie szpagatu zajeło by mi moze 2 lata a moze i dłużej
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwondo ITF vs WTF

Następny temat

Włócznia

electro
Polecane artykuły