SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szpagat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Według mnie rozciąganie kilka razy dziennie to raczej zły pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55
siemka

Ja rozciągam się raz dziennie, ale to solidnie. Przeważnie wieczorem bo wtedy jestem dość zmęczony i łatwiej radzę sobie z bólem. Przeważnie około 30-40 minut. Zawsze miałem coś takiego pomocnego w rozciąganiu ćwiczę około 1 miesiąc i do szpagatu tureckiego brakuje mi coś około 15 cm. co myślicie o solidnym jednym rozciąganiu (oczywiście z mini przerwami) a dwoma lub trzema niekoniecznie solidnymi rozciąganiami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Według mnie lepiej na każdym treningu rozciągać się solidnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42
nom a ja wogule nie wiem jakie som szpagaty ale [rubuje taki robić szpagat że jadna noga w lewo i druga w prawo jak ten szpagat sie nazywa (aha a mi do tego to brakuje ok 23 cm

Nie ma to jak to :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2313
To sie nazywa szpagat turecki =D

Lepiej zapalić świeczkę niż przeklinać ciemności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42
Aha dzieki ci :) aha i jedna osoba zostawiła tu stronke internetowom http://www.itf.prv.pl/rozciaganie/rozciaganie.html czy to jest dobra stronka o rościogani bo ja myśle ze tak :) wczoraj jak sie rościogałem zeszłem do szpagatu nizej niż zwykle :)

Nie ma to jak to :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1529
jaaaaaaaaaaaaa nie no enie rozciagajcie sie codziennie, jeden dzin w tygodniu przerwy, zarowno od treningu jak od rozciagania nikomu nie zaszkodzi
miesnie i sciegna musza odpoczac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42
Ja terz nie jestem za tym zeby sie rościogać kilka razy dzienie albo co dzienie rościogajcie sie po 3 dni w tyg po jakieś 20 min ale nie po 5 razy na dzień po 2 min i co dzienie !!!!!! (mozecie sobie również kotuzi narobić albo ściegno zerwać)

Nie ma to jak to :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 695
boooze nie piszcie ile komu brakuje i ze jesli komus brakuje mniej to jego metody sa skuteczniejsze, jeszcze raz powtarzam ze to nie zalezy od was tylko od genow i sciegien jakie macie !! nie wszyscy sie rozciagaja identycznie !! pozatym popieram ovieczke co do rozciagania codzien

Kyokushin do konca mych chwil....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 230
Raz w tygodniu (w niedziele) robię odpoczynek od rozciągania. Ćwiczę ok. 30min. - raz dziennie, jak zalecacie. thx!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwondo ITF vs WTF

Następny temat

Włócznia

WHEY premium