SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból przy tym ćwiczeniu__Sogi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31085
Rownie dobrze przeciazenie stawu/sciegna/palcow/przedramienia. Z twojego rysunku o wysokiej klasie estetycznej trudno ci pomoc.

Skroc zakres ruchu, wez gryf mocno lamany, a najlepiej wypieprz modlitewnik. Ja radze sobie bez tego cwiczenia.

Zmieniony przez - artlite w dniu 2004-12-05 03:16:53

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
bierze sie ono stad ze wzrost sily jest niewspolmiernie szybki do wzrostu wytrzymalosci kostno-stawowej ( u poczatkujacych lub przy ostrym wspomaganiu )
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tak tylko 1.5 roku to jest już jakis staż
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
Nieszkodzi...ja mialem te bole a cwiczylem niby juz a raczej dopiero rok teraz konczy sie 2-gi i zaniedlugo zacznie 3-ci / bole ustapily, przestaslem wogole robic na modlitewniku, teraz od niedawna dopiero robie to cwiczenie.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa ?

Następny temat

jaki trening na mase?

electro
Polecane artykuły