tak sobie mysle czy do gainera dobre sa aminokwasy i kiedy mam tego gainera spozywac i czy moize on zastapic jeden posilem w szkole
czy majac 16 lat moge se strzelic dibencozide magnum(czy cos w tymm guscie) zeby przytyc poniewaz mam szybka przemiane materii a to podobno zwieksza laknienie moze razem z gainerem
czy majac 16 lat moge se strzelic dibencozide magnum(czy cos w tymm guscie) zeby przytyc poniewaz mam szybka przemiane materii a to podobno zwieksza laknienie moze razem z gainerem
Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym
Krzysztof Piekarz