h
Takie jest życie! Trzeba być dużym!
Ilość wyświetleń tematu: 5294
Takie jest życie! Trzeba być dużym!
jeśli dopiero sie przymierzasz do kupna to lepiej coś innego kup 
~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~
wyrazam takze swoje zdanie nie licze na to ze ktos mnie poslucha, kazdy powinien miec swoje zdanie - i dopuki nie sprobuje nie przekona sie ... nikt nie powiedzial zeby nie kupowac - sa to tylko sugestie ze sa takie i takie produkty - nikt umyslnie ani specjalnie nie jedzie po reklamodawcach - poprostu wyrazamy swoja opinie.
?
Siłownia PROGRES - Bytom.
www.pajacyk.pl
Takie jest życie! Trzeba być dużym!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły