SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

suple od 300zł do 500zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3487
siemacie mam 300zł i chce zaczac ostro trening od wrzesnia powiedzcie co mam kupic by za******lic ostro na mase
moze
- kreatynka jakas
- bailko
- garnier
- dieta
- hmb ?
- xll czy cos takiego
podajcie tu jak najlepsze daweczki supli i dawajcie jak ich uzywac

[][][][][][][][][]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15212
Kup jak najwiecej gainera, albo treca albo olimpa (ma wiecej bialka), i pij go kilka razy dziennie pomiedzy posilkami w dawce od 50 do 70 gram, tak bedzie ok. Na noc odzywka bialkowa, to tyle jesli chodzi o odzywki. Dieta musi byc (5 posilkow dziennie co pare godzin).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
napisz coś o sobie /waga, wiek, staż treningowy, co chcesz osoganac w najblizszym czasie, przemiana materii itd., poprzednia dieta/

napisz nam twoją diete - ta co teraz bedziesz miał przy cyklu.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
niktus...a po co ?

Zmieniony przez - misOO w dniu 2004-08-09 14:42:33

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3487
wage mam 60 kg :( i wzrost 190 cm wiec jestem strasznie szczupły wiec chce zaczac cykl na mase
1.bialko 30g
2.sniadanie-100g platkow owsianych ,500ml mleka, twaróg 100g
3.sniadanie 2 - razowiec z wedlina i serem , szklanka soku
4.trening
5.obiad - ryz 200g, piers z kurczaka, salatka.
6.po treningu-gainer (nie wiem jaka dawka)
7.kreatyna
8.posilek po treningowy-makaron lub kasza manna
8. bialko 30g
9.kolacja-tunczyk w sosie wlasnym
10.bialko 30g

jescze w te diete chce włozyc kreatyne, bialko, cos na mase jakiegos super gein , garniera , poukladajcie mi to ladnie :)

[][][][][][][][][]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
to chodzisz juz na silownie czy dopiero masz zamiar sie zapisac?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3487
chodzilem 3 miechy ;) od kwietnia do czerwca ale znowu chce zaczac :)

[][][][][][][][][]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
aha
To najpierw skocz do dzialu odzywianie i uloz sobie diete, zachacz tez o dzial trening w celu dobrego treningu potem zapisz sie na silownie, pocwicz kilka miechow i przyjdz tutaj zadac pytanie co dalej
ok?

Zmieniony przez - Veron w dniu 2004-08-09 14:57:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3487
nie :P ja chce juz se kupic jakies suple !! podacie te suple jakie mam uzywac czy nie ?

[][][][][][][][][]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
gaiiiner, dobry i ogromnych ilosciach, skoro zaczynasz to suplementy nic ci nie dadzą, ale narazie skup sie na diecie i treningu.Tez mam twoj wzrost tylko ze jestem prawie 40 kg cięższy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
Kupisz te wszystkie suple, a efekt bedzie taki, ze bedziesz mial te kilkaset zl mniej, bo bez tych supli na poczatku zarowno masa jak i sila ida bardzo szybko w gore..ale zrobisz jak zechcesz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
i tak kupi i tak,wiec nie ma sensu odradzac

kup kreatyne,gainera,białko i carbo....
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak najlepiej zainwestować??

Następny temat

Mleko w proszku

electro
Polecane artykuły