Drodzy administratorzy!
Pisze, bo juz drazni mnie to, co tu wyczyniacie i jak traktujecie uzytkowników.Powiem szczerze, ze bardzo sie w****ilem kiedy skasowaliscie moje konto, poza tym kiedy napisalem grzecznego maila to do dzis nie uzyskalem odpowiedzi dlaczego to zrobiliscie!A teraz mam juz gleboko w dupie czy znowu mnie skasujecie.Bo to jest Wasz sposob niewygodnych usuwac!I co pewnie moj post zniknie za godzine co, cwaniaczki?I gowno robicie tu na tym forum.I za duzo sobie pozwalacie w stosunkach uzytkownik - admin!no i co skaujecie posta?nawet nie oczekuje odpowiedzi, chociaz w swietle wyzwania jakie plynie z tych slow moze osmielicie sie na odp buehehe
Pisze, bo juz drazni mnie to, co tu wyczyniacie i jak traktujecie uzytkowników.Powiem szczerze, ze bardzo sie w****ilem kiedy skasowaliscie moje konto, poza tym kiedy napisalem grzecznego maila to do dzis nie uzyskalem odpowiedzi dlaczego to zrobiliscie!A teraz mam juz gleboko w dupie czy znowu mnie skasujecie.Bo to jest Wasz sposob niewygodnych usuwac!I co pewnie moj post zniknie za godzine co, cwaniaczki?I gowno robicie tu na tym forum.I za duzo sobie pozwalacie w stosunkach uzytkownik - admin!no i co skaujecie posta?nawet nie oczekuje odpowiedzi, chociaz w swietle wyzwania jakie plynie z tych slow moze osmielicie sie na odp buehehe
Krzysztof Piekarz


