Witam wszystkich. Otóz mam taki problem. Miałem przerwe w treningch ok. 4-5 miesięcy. Wcześniej chodziłem na siłownie ok roku z małymi przerwami. Pod koniec tego okresu wyciskałem na klate 100 kg. Teraz po powrocie na siłownie strasznie spadła mi siła ( nie chodzi tylko o wyciskanie ). Chodzę już ok 3 tygodni i nic nie chce drgnąć od pierwszego treningu. :(. Mam więc pytanie. Ile potrzebuje czasu aby dojść do niezłej formy, bo już zaczyna mnie ta sytuacja denerwować. Z góry dziękuje za odpowiedzi i rady!!
Nigdy nie zostaniesz sam ...
Krzysztof Piekarz