SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po przerwie , FBW + Interwał

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Witam otóż wracam po przerwie moim celem teraz będzie redukcja i zdecydowałem że polecę planem FBW który wrzucę do oceny i ewentualnych poprawek , chce też dorzucić interwały tylko co będzie dobre na początek ? Bieganie odpada waga 100kg przy 175 bf ok. 20-25%... Pozdrawiam !


A
Nogi: Przysiady z sztangą na barkach 4s
Plecy: Wiosłowanie sztangą 4s
Klatka: Wyciskanie Sztangi 4s
Barki: Wyciskanie sztangi siedząc 4s
- face pull 3x
Triceps: Francuz siedząc 3s
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 3s

B
Nogi: Wykroki 4s
Plecy: Martwy ciąg 4s
- Podciąganie na drążku 4s
Klatka: Wyciskanie hantli skos 4s
Barki: Unoszenie na boki 4s
Triceps: Pompki tyłem 3s
Biceps: Młotki 3s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 175 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1511
Plan jak najbardziej okay, interwały też bardzo spoko jako kreowanie deficytu kalorycznego, jeśli nie chcesz zaczynać od razu od interwałów to wrzuć sobie jakieś kroki ( rób na nogach większe dystansy ) albo interwały + kroki . W "B" zamień wykroki z mc miejscem : )


Zmieniony przez - watper w dniu 2020-06-23 15:14:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Ja właśnie bardzo chętnie zacznę od interwałów tylko nie wiem jaką formę wybrać żeby było dobrze na start tylko bieganie odpada bo przy tej wadzę nie widzę za bardzo sensu , zamienię te ćwiczenia miejscami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
na siłowni trenujesz ?

Masz dostęp do wioślarza jakiegoś, ewentualnie rowerek ?

Jak masa ciała mozna dać parę serii


1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Jasne siłka nie jest mi obca sprzęt jest tylko chodzi mi co wybrać , czy zwykły rowerek w formie interwałów będzie ok ? Czy jednak coś innego wybrać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
raz wioslrza, raz rowerek, biegać nie musisz mzoesz też bieżnie ustawić pochyloną do góry i marszem iść ok 7 km/h uwierz mi spacer pod górę trudniejszy od biegania po równej bieżni jest
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Jak można to ogarnąć w formie interwałów ? Może to banalne pytania ale wcześniej w to nie wnikałem i teraz braki w wiedzy wychodzą.. Powiedzmy rowerek 2 min. sprintu i 1 min lekko będzie ok czy jednak inaczej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie wiem czy dasz radę 2 min sprintu, moze rowerek ma już taką opcję interwałów

U mnie jest np taki program obciązenie 2 3 4 2 to taki lajcik na odpoczynek, 3 już ciężej a na 4 największym obciazeniu staram się jak najmocniej to zrobić i od nowa, każdy bieg trwa minutę.

A jak nie ma to ręcznie np minuta sprintu minuta lajtowego kręcenia. potem mozesz skracać czas przebywania na lajtowym obciazeniu.

Co do wioślarza mozesz sobie ustawić np 6 x 200 m sprintem. ( nie wiem jaki wioślarz i jakie ma opcje)


Ale do większości sprzętów da się wklepać własny program


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2020-06-23 21:57:29
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Ile powinny trwać takie interwały i czy powiedzmy z czasem zwiększać czas sprintu jak np. teraz na początku będę miał 1 min sprintu na 1 min luzu to po czasie robić 2 min sprint i 1 min luzu itd. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
raczej faze przerwy skracasz, sprint przez dwie minuty bardzo trudno utrzymać.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Super dzięki za informacje !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 2xdziennie

Następny temat

Trening raz w tygodniu i utrzymanie masy mięśniowej

WHEY premium