SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból żołądka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
W poniedziałek zakupiłem:
1) Olimp Gainer MCT
2) Olimp Glutarol 1000
Biore to od wtorku w nastepujących dawkach:
Glutarol- 2tab. rano, 1 przed treningiem, 1 po treningu, 2 przed snem
Gainer- 5 płaskich łyżek stołowych w 150 ml wody, godzine przed treningiem.... i od wczoraj żołądek mnie boli .... i teraz nie wiem czy to może być od tego?? Pomóżcie ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Lucasb bierz tak jak ci napisałem, a gainera też oczywiście możesz brać ale nie w jednej dawce oczywiście. Biospec mylisz pojęcia najbardziej przydatny w danej sytuacji nie znaczy wcale najlepszy- przynajmniej nie zawsze!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 8068 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 39197
Niekoniecznie od tego, może to poprostu lekkie podtrucie, albo cos podobnego.
Jak nie przejdzie ci za jakiś czas, to odstaw Olimpa i zobaczysz czy dolegliwości ustąpią, jak tak, to spróbuj ponownie zapodać odżywki.
Jak zacznie sie to samoto niestety będziesz musiał chyba odstawić odżywkę.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
prawdopodobnie przyczyna twoich dolegliwosci jest olej MCT,ktory jest ostatnio bardzo kontrowesyjnym suplementem poniewaz trojglicerydy nie sa tolerowne przez organizm czlowieka a nawet moga byc przyczyna schorzen watroby.
zrob sobie badanie na poziom trojglicerydow a sam sie przekonasz ze cos jest nie tak a najlepiejm odstaw odzywki na kilka dni i zobacz czy klopoty zoladkowe ustepuja czy nie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
Biospec. Jest jeszcze coś takiego jak tolerancja wstepna. Na poczatku suplementacji olejem mct - nawet przy dawkach 10-15ml mogą występować bóle brzucha (sam wiem bo tak miałem), szczególnie wtedy gdy bierzesz na pusty żołądek.
Proponuje zmniejszyć albo odłozyc olej mct i zobaczyć co bedzie dalej

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba tak zrób jak Czarnuchok ci radzi bo oleju mct nie ma się co bać ale wcześniej trzeba się do niego przyzwyczaić!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie do konca sie z toba zgadzam poniewaz co innego tolerancja a co innego czystosc i jakosc produktu dlatego nalezy eliminowac produkty,ktore powoduja takie dolegliwosci jak bole zoladka, niestrwanosc czy rozwolnienie
od kilku lat zawsze rano na czczo i wieczorem przed snem biore od 4-8 roznych suplementow i odkad stosuje najwyzszej jakosci i czystosci suplementy renomowanych firm to spie bardzo spokojnie bez zadnych dolegliwosci.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
biospec .... biore suple Olimpa to dobre firma .... i nie wiem co jest grane
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to po co zawracasz nam d..pe ze sowim zoladkiem? jak sa takie dobre i skuteczne to je stosuj a na zoladek wez ranigast i basta!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
biospecu - tez tak miałem, teraz już tak nie ma - choć dziwi mnie płynność oleju mct olimp. jest wiele mniej gęsty od np. oleju mct hiteca.
Biochemikiem nie jestem, ale bynajmniej jest to dla mnie dziwne. no i plastikowe opakowanie. Jakoś przywykłem że lepsze oleje sprzedaje się w szklanych butelkach (universal, ultimate) koncze ostatnie 400ml i sprawdze inne/

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm chyba źle sie zrozumieliśmy .... ja mam Gainer MCT który jest w proszku i mam go 500g ....
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
probujemy ci pomoc i podpowiedziec gdzie tkwi przyczyna twoich klopotow zoladkowych a ty w zaparte ze olimp jest gut!
to po co mam zawracasz d..pe.jedz i dalej zwiajaj sie z bolu bo to w koncu twoj zoladek.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trec????

Następny temat

VisolVit (witaminki)

electro
Polecane artykuły