SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy są już jacyś testerzy CreaFusion

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1271
Czy są juz jacyś testerzy CreaFusion, bo myśle, ze cała Polska na nich czeka. Czy ktoś już próbował, a moze jest w trakcie to niech podzieli sie spostrzezeniami.

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1271
o.k. chłopaki ale nie piszcie o sprzedazy olimpa tylko czy działa( to juz chyba wiemy) i jakich efektów może spodziewać sie zwykły mały polski pakerek. Jedno już wiemy z wypowiedzi jednego z nzszych kolegów, ze jest lepsza niż mono, a to chyba najważniejsze! Mozna by jeszcze dopisać ile jest lepsza to można by sobie przeliczyć czy opłaca sie kupić CF a nie inna tańszą alternatywę. Mysle, że to właśnie obchodzi ludzi na forum!!

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
Sa napewno ale czy nie beda klamac

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20949
j/w moga sciemniac bo tyle kasy wydali a tu niewiadomo czy dzialalo wiec lepiej powiedziec ze super

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1271
nie no myśle ze nie będą chyba ze im ktoś za to zapłaci ale nie sądze

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
a co to tam
mi sie wydaje ze to poportu ma tranportery , ktrych ajjk sie okazuje nie potrzeba, wiec jeden kij
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jest lepsza niż mono to mogę powiedzieć z całą pewnością!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
SAN V12- sprawdzone, lepsze, oryginalne (nie jakas podrobka z olimpa ) no a od lipca V12 Turbo , podobno creafusion wymieka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18182
co do v12 rozne opinie ,na necie mozna znalesc niezadowolonych z tego produktu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1271
a czy san v12 mozna kupic tak normalnie w polskich sklepach i jakiego rzedu jest to wydatek?

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1271
No wiesz z kredki tez są niezadowoleni. Sam mam kumpli którzy kupili i mysleli ze sama zadziała a tu trzeba włozyc troche wysiłku i czasu. czyż nie tak?

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

...
Napisał(a)
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8832
musze powiedziec ze z ciekawosci kupilem zielonego fuziona mimo ze mam kilka innych firm w sprzedazy
chcialem zetelnie wyprobowac , dwie porcje dziennie ,
przy 4 dniu wymieklem
perystaltyka jelit i odglosy sie wydostajace z moich wnetrznosci , byly nie do zniesienia
poza tym takich okrutnych gazow nigdy nie mialem
przyznam ze juz po 2 dniu mozna zaobserwowac fajne nabrzmienie miesni - , przez caly dzien
moze to tylko moja osobista reakcja organizmu , ale prosiliscie o opinie to napisalem swoja
byc moze zrobie powtorne podejscie ale musze poszukac jakis ziólek coby to razem pomieszac i zniwelowac burrrczenie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać

Następny temat

Co zaproponujcie?

electro
Polecane artykuły