Jaguar wes *******laj do lasu , co tak ostro atakujesz , a z tym treningiem nie dłuzszym niz 50-60min na mase to całkowita racja tez gdzies o tym czytałem .
A jezeli ktos jest zawansowany i jest juz wielki to raczej juz nie bedzie cwiczył na mase tylko na siłe lub żezbe.
A jezeli ktos jest zawansowany i jest juz wielki to raczej juz nie bedzie cwiczył na mase tylko na siłe lub żezbe.