Wzorek czekam na linka 

Ilość wyświetleń tematu: 19641
Kettlebell Sport & Deadlift
Kettlebell Sport & Deadlift
EdmondsonDostaję wiele pytań dotyczących zasad uginania bicepsa. Jak wspomniałem, nadal mamy regulamin w języku węgierskim i przygotowujemy jego czeską wersję. Ale w skrócie jest tak:
Wyposażenie obowiązkowe: T-shirt bawełniany, podkoszulek, buty.** Wyposażenie dozwolone: **Pas i opaski na nadgarstek.
Osią będzie EZ. Będzie to osa ze Strongear. Możesz to sprawdzić na ich stronie internetowej. Mamy ją już w drodze.
Kategorie wagowe i wiek zgodnie z zasadami GPC. Dodawanie ciężaru tylko w krokach co 2,5 kg (jak to często bywa w zawodach GPC)
Technika: Oprzyj się plecami o konstrukcję, zdejmij oś ze stojaka i wykonaj jedno podciągnięcie.
Błędy za nierozpoznanie są takie same jak w innych dyscyplinach: nierozciągnięcie, rozdarcie, upadek, oszukiwanie. odklejenie grzbietu od talerza, zatrzymanie „naciskania” kropli itp.
Będzie 3 sędziów (klasyk) i każdy zawodnik ma 3 próby - jak to jest w zwyczaju w innych dyscyplinach.
Zawodnik nie musi być członkiem FČST ani żadnej sekcji FČST. Ponieważ jest to nieoficjalna dyscyplina GPC i chcemy, aby była dostępna dla większej liczby zainteresowanych osób. W przypadku innych dyscyplin GPC World Cup V4 zawodnik musi już być członkiem GPC - FČST.
Dla orientacji załączam zdjęcie z budowy. Przygotujemy coś podobnego. (trzymam kciuki - mam nadzieję, że się uda)
Jak wspomniałem o zasadach i sprzęcie współpracujemy z naszymi przyjaciółmi z Węgier, gdzie te zawody już trwają i mają w tym doświadczenie. Laszlo Nemeth

http://www.sfd.pl/W_Z_O_R_EK_DT...sezon_2018-t1159738.html#post-0
,, VERITAS ODIUM PARIT ,,
W Z O R EKWidzę że zostałem wyprzedzony...
Kettlebell Sport & Deadlift
zawody w bicku będzie mocna rywalizacja, pewnie się zjawi mistrz świata z Los Angeles z 2022 roku, strongmen ze Słowacji wygrał kat open z wynikiem 95 kg ja będę celował w wynik 90 kg i mój znajomy mistrz świata z Los Angeles z 2022 roku Stanisław Januszewski w kat 75kg robi 80 kg ale zapowiedział ze zwiększy wagę więc ciekawie się robi poziom światowy będzie
Węgrzy są mocni więc pewnie się zjada i Gruzini 
wycwielO czyz bys nie słyszał o poczynaniach Moderatora Masti ?
Osobiscie mi sie to podoba i zastanawiam sie o podłaczeniu np. 40kg na ilosc do zawodów WW![]()

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły