SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sól - ilość w diecie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11206 Napisanych postów 52117 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć mam pytanie czemu np owca z wk używał tak dużo soli do jajecznicy ma to jakieś właściwości np na masie lub redukcji?
Czy moge sobie normalnie solić jedzenie będąc na utrzymaniu czy twardo trzymać się tych 5g dziennie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14705 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403242
Witaj,
Jaki był jego zamysł? Ciężko powiedzieć... Jeśli sam się gdzieś o tym nie wypowiedział, to ciężko się domyślać.
Ja bym nie kombinował z solą/sosem, bo w żywności jest tego sporo, więc czy dodatkowo potrzebujesz jakoś wzbogacać swoją dietę o ten makroskladnik? Trzeba by przeanalizować dość dokładnie Twoja dietę.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6378 Napisanych postów 79274 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774643
Nie wiem niestety czy i dlaczego określona osoba stosowała rzeczywiście dużą ilość soli. Określenie "dużo" jest bardzo subiektywne. Może dla Ciebie wydawało się to dużą ilością, a dla kogoś innego, np. dla mnie, lub wspomnianej osoby niewiele. To raz, a dwa. Nie wiesz jak wygląda całość jego diety. To że w jednym posiłku zjadł więcej soli, nie znaczy, że jadą tyle w każdym. Być może lubi jajecznicę na słono i tyle. Poza tym, osoby aktywne fizycznie to zupełnie inna grupa niż typowy Kowalski.

https://www.sfd.pl/art/Dietetyka_i_zdrowe_odżywianie/Solić_czy_nie_solić_Nie_rezygnuj_całkowicie_z_soli!-a1494.html

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Huel - ilość kcal

Następny temat

Redukcja - co zjeść?

electro
Polecane artykuły