Mam do was pytanko
Czy ktoś zauważył korelację między pierwszymi (silnymi) zakwasami a rozstrojem żołądka. Po dłuższej przerwie zabrałem się za siebie,na poczatku lekko bo już wiedziałem że cos będzie nie tak inaczej ale znowu zdarzył mi się tydzień przerwy (święta ;)) zacząłem już od większej serii teraz mięśnie klatki i brzucha bolą a żoładek popuścił wszelkie wodze...... Gastrolog raz mi mówił że to nie ma związku ze sobą no ale.... chyba obserwuje to co obserwuje... macie też tak może??
Czy ktoś zauważył korelację między pierwszymi (silnymi) zakwasami a rozstrojem żołądka. Po dłuższej przerwie zabrałem się za siebie,na poczatku lekko bo już wiedziałem że cos będzie nie tak inaczej ale znowu zdarzył mi się tydzień przerwy (święta ;)) zacząłem już od większej serii teraz mięśnie klatki i brzucha bolą a żoładek popuścił wszelkie wodze...... Gastrolog raz mi mówił że to nie ma związku ze sobą no ale.... chyba obserwuje to co obserwuje... macie też tak może??
Krzysztof Piekarz