Czesc mam do was pytanko ... Mianowicie Planuje sobie zakupic 6 kg Super Massa ( hiteca ) ale nie wiem czy nie lepiej zrobie kupujac 3 kg Super Massa + 4,5 kg Super Whey Gainer 4000 (olimpu) i bede mial 1,5kg wiecej gainera mniej wiecej w tej samej cennie , ale nie wiem moze lepiej kupic pierwsza opcje 6 kg ale pozadnego , Jest jeszcze trzecia opcja , zeby kupic 2x4,5 SWG 4000 ale na to musze miec kilka złoty wiecej , wiec mi doradźcie ... Bo juz sam nie wiem ... Pozdro 


Krzysztof Piekarz


co jest ?? Odswiezam 