31 października - UFC Fight Night 181: Anderson Silva vs Uriah Hall

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2740

...
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Przed ostatnia walka też będzie ciekawa, bo Mitchell to dobry grappler a jego przeciwnik przygotowywał się do tej walki z Garrym Tononem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Yoshi87 FIGHT24.PL
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337410

UFC Fight Night 181: Hall vs. Silva – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali UFC Fight Night 181: Hall vs. Silva w UFC APEX w Las Vegas, której walką wieczoru jest pojedynek w wadze średniej między Uriah Hall’em a Andersonem Silvą.

Gala rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Karta główna (godzina 00:00)

Walka wieczoru
185 lbs.: Uriah Hall pokonał Andersona Silvę przez TKO (ciosy) 1:24, runda 4

Co-main event
145 lbs.: Bryce Mitchell pokonał Andre Filiego przez jednogłośną decyzję

265 lbs.: Greg Hardy pokonał Maurice’a Greene’a przez TKO (ciosy) 1:12, runda 2
185 lbs.: Kevin Holland pokonał Charliego Ontiverosa przez werbalne poddanie (kontuzja) 2:39, runda 1
155 lbs.: Thiago Moises pokonał Bobby’ego Greena przez jednogłośną decyzję

Karta wstępna (godzina 21:00)
155 lbs.: Alexander Hernandez pokonał Chrisa Gruetzemachera przez KO (ciosy) 1:46, runda 1
135 lbs.: Adrian Yanez pokonał Victora Rodriqueza przez KO (wysokie kopnięcie) 2:46, runda 1
185 lbs.: Sean Strickland pokonał Jacka Marshmana przez jednogłośną decyzję
170 lbs.: Jason Witt pokonał Cole’a Williamsa przez poddanie (trójkąt rękami) 2:09, runda 2
205 lbs.: Dustin Jacoby pokonał Justina Ledeta przez TKO (ciosy) 2:38, runda 1
135 lbs.: Miles Johns pokonał Kevina Natividada przez KO (prawy podbródkowy) 2:50, runda 3

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2020-11-01 11:32:30
...
Fajnie by było gdyby Silva zakończył karierę z wygraną walką, ale może być ciężko.
...
Dobra walka Hardy'ego

Fili nie dał się poddać no ale dawał się obalać, dobra decyzja sędziów

Zmieniony przez - Puar w dniu 2020-11-01 02:02:22

...
Spodziewałem się lepszego występu Mitchella, w stójce wolny, lepszy striker go ubije.
...
Anderson agresywnie. W ogóle nie wiem czemu nie próbuje się kopać obrotówek na łydkę tak jak Spider w tej rundzie, Andy Hug kiedyś wygrał obrotówką na udo

...
:/ szkoda
Ale i tak Anderson wciąż jest groźny

...
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Dobry występ Johnsa, poprawił stójkę, rozkładanie sił choć nie wyglądał najlepiej pod presją i Kevin odnotowywał sukcesy.
Jacoby świetnie zawalczył, zaj**ista stójka, low-kicki, czekam na więcej od tego typa. Ledet raczej out.
Witt bardzo ładnie pracowal zapaśniczo i parterowo.
Strickland zaj**isty występ, świuetna stójka, ciągła gadanina. Obaj spoko goście.
Yanez super nokaut, gość może namieszać.
Hernandez totalnie zmiażdżył.
Green elegancko rozpykał Moisesa... A nie przepraszam, został oszukany przez sędziów.
Hardy ładnie zawalczył, podoba mi się to co robi w oktagonie ten gość.
Holland zrobił to co powinien w takim missmatchu.
Fili dobrze sobie radził w parterze i stójce, ale Mitchell go zajechal duża aktywnością presją, ciągłymi obaleniami. Andre dobrze bronił na środku, ale gorzej przy siatce. Bryce świetny parter, dobra kondycja. Gość ma papiery na większe rzeczy.
Hall pięknie, na to czekałem w jego karierze, może w końcu zacznie walczyć na 100% potencjału. Ale szkoda Spidera.
...

Jeff Bottari/Zuffa LLC

UFC Fight Night 181: Hall vs. Silva – bonusy i konferencja

Czterech zawodników wzbogaciło się o dodatkowe 50 000 dolarów.

Po wczorajszej gali władze UFC zdecydowały o przyznaniu czterech bonusów za najlepsze występy gali.

Miles Johns zanotował pierwszą wygraną w UFC przed czasem, 26-latek po dwóch rundach wygrywał na kartach sędziów jednak nie doszło do ogłoszenia decyzji, ponieważ Amerykanin w połowie ostatniej odsłony potężnym podbródkowym kompletnie odciął Kevina Nativdada od świadomości.

Adrian Yanez od samego początku wyraźnie dominował w starciu z Victorem Rodriguezem, Amerykanin rozbijał rywala aż do momentu, gdy trafił czystko wysokim kopnięciem, po którym rywal padł na deski a sędzia zdecydował o przerwaniu pojedynku.

Alexander Hernandez również nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa, The Great był o wiele lepiej dysponowany w stójce od Chrisa Gruetzemachera a starcie zakończyło się po niespełna dwóch minutach i serii uderzeń pod siatką.

Kevin Holland również zakończył zwycięsko swój pojedynek w I rundzie, 27-latek zapaśniczo przeważał w starciu z Charliem Ontiverosem jednak walka została przerwana przez kontuzję szyi rywala.

Poniżej video z pogalowej konferencji.

...
Marian.B. ZASŁUŻONY
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Walka Andersona Silvy mega nudna, poza momentami kiedy wyłapywał na łeb. Szkoda Spidera, ale nie spodziewałem się innego wyniku tej walki.