Dzien dobry
Mam taka oto sztange 20 kg znaleziona na lokalnym zlomowisku. Zamierzam ja przywrocic do zycia. Mam natomiast problem z jej rozbiorka aby dobrac sie do lozysk. WD40 zaakplikowane wdziera sie do srodka wiec domniemam ze element jest rozbieralny tylko mi brakuje wiedzy jak tego dokonac. Rzeczony przedmiot prezentuje sie tak:
Wszelkie wskazowki mile widziane.

Mam taka oto sztange 20 kg znaleziona na lokalnym zlomowisku. Zamierzam ja przywrocic do zycia. Mam natomiast problem z jej rozbiorka aby dobrac sie do lozysk. WD40 zaakplikowane wdziera sie do srodka wiec domniemam ze element jest rozbieralny tylko mi brakuje wiedzy jak tego dokonac. Rzeczony przedmiot prezentuje sie tak:
Wszelkie wskazowki mile widziane.

Krzysztof Piekarz