Cześć wszystkim. Nazywam się Mateusz i jestem umiarkowanie niepełnosprawny. Mam zwichnięte oba biodra oraz prawie ramię, przez co nie mogę przeciążać tych partii ciała. Czy są jakieś ćwiczenia, które mógłbym wykonywać? Jeżdżę na rowerze i chodzę na basen ale chciałem też nabrać masy mięśniowej.
Rozmawiałem z wieloma znajomymi, którzy chodzą na siłownie i coś wiedzą na ten temat (ja jestem kompletnie zielony) i nikt nie potrafił powiedzieć mi nic sensownego. Możecie mi coś doradzić? Z góry dzięki!
Rozmawiałem z wieloma znajomymi, którzy chodzą na siłownie i coś wiedzą na ten temat (ja jestem kompletnie zielony) i nikt nie potrafił powiedzieć mi nic sensownego. Możecie mi coś doradzić? Z góry dzięki!
Krzysztof Piekarz