SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

K-1 autografy mistrzów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 828


Znalazłem trzy fotki z autografami championów K-1, ot taka ciekawostka

"Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach" Che Guevara

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 828


Andy

"Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach" Che Guevara

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 828


Ernesto

"Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach" Che Guevara

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1871
cheeper - gura zlota za lebannera - prosze;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 828
zobaczy się, a Cyccoliny nie chcesz ?(bedzie łatwiej)

"Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach" Che Guevara

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Te autografy to Twoja wlasnosc? Jak je zdobyles jesli tak?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 828


niestety nie sa moją własnością, chwali się nimi bodajże jeden z holendrów, facet ma naprawde niezłą kolekcje autografów od piosenkarzy po gwiazdy porno. A tutaj LeBanner - jedyny jaki jego aytograf posiadam złozył na flipperze K-1 !

"Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach" Che Guevara

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1871
wielkie dzieki ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3129
dzięki za Petera
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 828
Jak studia pozwolą to zapodam jeszcze pare autografów, przynajmniej żeby czołówka k-1 była.

"Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach" Che Guevara

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wand w wadze ciezkiej :)))

Następny temat

Problemy ze stroną :((

electro
Polecane artykuły