Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
20
Wiek
8 lat
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
138
Witam, od około 3 lat borykam sie z ginekomastia. Chcialbym juz jej nie miec ponieważ wstydze sie jej. Moje sutki zmiejszaja sie lub powiekszaja wraz gdy mi jest zimno to sie skurczaja a gdy jest normalna temperatura lub wieksza to powiekszaja sie i zazwyczaj caly czas sa powiekszone. Moje pytanie jest takie moge ta ginekomastie jakos zniwelowac lub zmniejszyc? dam do załacznika zdjecia moich sutkow jak wygladaja zazwyczaj i jak wygladaja gdy mi jest np zimno. Tak wiem że to jest dziwne ale prawdziwe.
Szacuny
205
Napisanych postów
624
Wiek
30 lat
Na forum
7 lat
Przeczytanych tematów
2369
Przecież patrząc na zdjęcia problem jest malutki. Gino praktycznie nie widoczne. Wstrzymaj sie z zabiegiem. Zredukuj i zobacz czy nadal będzie się to utrzymywać. W momencie gdy dołożysz "mięcha" do piersiowego może się to zmniejszyć wizualnie.
Nie masz co panikować, serio problem tutaj jest niewielki
Szacuny
0
Napisanych postów
20
Wiek
8 lat
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
138
Powiem tak że na codzień moje sutki wygladaja tak jak na 1 lub 2 zdjeciu, np.w tej chwili. Ale załóżmy ze dostane ,,gesiej skóry'' to wtedy sie zmiejszaja i twardnieja ale to tylko na ten czas przez który ,,bedzie mi zimno'' Ogólnie to moge złapac zanie i przekrecic je i sie wlasnie tez zmniejsza. Tak wiem ze to jest dziwne ale naprawde tak jest nie wiem czy mnie rozumiecie
Szacuny
0
Napisanych postów
20
Wiek
8 lat
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
138
i wlasnie jak robilem zdjecia (3 i 4 zdjecie) wtedy je przekrecilem te sutki i wlasnie wygladaja tak, ale to chwilowo z 3minuty takie sa i potem sa takie jak na 1 i 2 zdjeciu.