SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwyższone D-dimery a ćwiczenia?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 31
Witam,

Czy podwyższony poziom D-dimerów 550 , przy normie do 500 powinno być niepokojące? Dodam, iż 4 miesiące wcześniej wynik był wyższy i wynosił 890, później systematycznie spadał, aż do wyniku 550, aczkolwiek nadal nie mieści się w granicach normy. Obawiam się, że to może być coś z krzepliwością krwi, albo jakiś zator, skrzepy w żyłach. Inne wyniki krwi wychodziły w normie. W internecie ogrom niepokojących informacji na ten temat, u lekarzy byłem, że tak powiem spławiany.... niby wyniki nie są jakoś znacząco przekroczone po za normę, aczkolwiek u młodej osoby nie powinny przekraczać tej granicy. Od 4 miesięcy mam przerwę w ćwiczneiach, ze zwzględu na te wyniki i pewne dolegliwości. Chciałbym w końcu powrócić do nich, tymbardziej , że lekarze nie potrafią jednoznacznie stwierdzić od czego ten wynik może być podwyższony... albo mnie spławiają nie wykonując żadnych innych badań, jedyne badanie jakie miałem wykonane to USG żył kończyn dolnych, które nic nie wykazło. Czy waszym zdaniem mogę normalnie, bez obaw cwiczyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Internet nie jest miejscem do diagnozowania i wydawania zaleceń. Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie, moze to być krzyś lat 14 i Ci napisze trenuj nic Ci nie będzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 31
łał no co Ty?! Już się wymądrzyłeś? To może tak lepiej byłoby na dany temat i odpowiedzieć na pytanie jakie zadałem, bo w innym przypadku nie widzę sensu twojej wypowiedzi, tym bardziej jeśli nic ona nie wnosi. Internet to nie miejsce diagnozowania... ale może ktoś się tu znajdzie, kto był w podobnej sytuacji i coś doradzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9
Właśnie też mam ten sam problem. D-dimery 559, często ćwiczę i do tego suplementuje l-carnityne i zastanawiam się czy to nie jest przyczyną.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia w wieku 15lat

Następny temat

Usunięta tarczyca

WHEY premium