Hejka pisze tu po raz pierwszy i mam nadzieję że temacik sie rozwinię a wiec moja historia zaczela sie od cudownego odchudzania 1000,1200 no i chudlam doszlam do wagi 47 przy 163cm , zobaczyłam ze wyglądam juz mega niezdrowo no i zaburzenia rozne sie pojawiły (horm) pozniej juz sie unormowalo i postanowiłam przytyć zwiekszalam kcal co tydzień 200(doszlo do 2300 i waga stała w miejscu skakala troche do max 48,9 ale wiekszosc była woda ...ćwiczę prawie codziennie 2×karate raz Crossfit i 4 razy silowe (zaczelam liczyc kroki i wyszlo mi dzisnnie 23tys no jetsem osoba troche zabiegana ale nie umiem usiasc na dupie)treningi ustawione przez trenera
Chce podbudowac mase ale nie chce zrobic ulanej masy no ale jak ja mam robic jak doszlam do 2500 a moja waga spadla do 46 ????!!! Robic badania czy zwiekszyc kcal ? HELP
Chce podbudowac mase ale nie chce zrobic ulanej masy no ale jak ja mam robic jak doszlam do 2500 a moja waga spadla do 46 ????!!! Robic badania czy zwiekszyc kcal ? HELP

Krzysztof Piekarz