ćwicze na siłowni od 1,5 roku.na początku ważyłem 62 Kg a mam 179 wzrostu.ogulnie przytyłem 8 Kg.Myśle ze nie mam warunków by robić mase i być wielkim.Dlatego mozę powinienm skupić sie na żeźbie i na krztałtowaniu sylwetki.Jaśli tak to jaki ćwiczenie itp.Wiem zę każdy napisze zę żeby zrobić źeźbe musze mieć mase.Ale co ma zrobic jak nie moge zrobić masy.
moje wymiary to
Klatka: 95cm
Biceps: 34cm
Talia : 77cm
Można już coś zeźbić?Moim celem nie jest wielka masa i sylwetka.Bardziej podoba mi sie raczej sylwetka sportowca:szczupła i wyżeźbiona(taka wyżyłowana)
AHA jeszcze jedno mam kumpla który kupuje mleko w proszku dla dzieci i je pije.Twierdzi zę jest tam dużo białka serwatki a przy tym jes tanie.Co myślicie o TYM
moje wymiary to
Klatka: 95cm
Biceps: 34cm
Talia : 77cm
Można już coś zeźbić?Moim celem nie jest wielka masa i sylwetka.Bardziej podoba mi sie raczej sylwetka sportowca:szczupła i wyżeźbiona(taka wyżyłowana)
AHA jeszcze jedno mam kumpla który kupuje mleko w proszku dla dzieci i je pije.Twierdzi zę jest tam dużo białka serwatki a przy tym jes tanie.Co myślicie o TYM
psycho
Krzysztof Piekarz
