Witam. Od roku pracuje fizycznie z wagi 60 spadłam na 52,cel 57 kg
Zrobiłam obliczenia na BMR
Wyszło 1322 kcal spalania i utrzymanie 2512kcal
Wiek 29 , wzrost 165
Obliczylam 57kg*2,2=125,5 białko
57*1,5=85,5 tłuszcz
50%wegli czyli 316 =2535 kcal
Wyszło mało , czyli dodać 10% i wtedy wyjdzie
138.05 białka
94,05 tłuszcz
348,15 węgli
= 2791,25 kcal
Dziennie przy wadze obecnej 52 kg nie jest to za dużo ...?
Podzieliłam to na wagę i wyszło
138,05:52=2,65 białko a norma 2,2
94,05:52=1,80. 0,8-2g więc ok
348,15:52=6.69za dużo 4-6,5norma
Pogubiłam się.. .
Zrobiłam obliczenia na BMR
Wyszło 1322 kcal spalania i utrzymanie 2512kcal
Wiek 29 , wzrost 165
Obliczylam 57kg*2,2=125,5 białko
57*1,5=85,5 tłuszcz
50%wegli czyli 316 =2535 kcal
Wyszło mało , czyli dodać 10% i wtedy wyjdzie
138.05 białka
94,05 tłuszcz
348,15 węgli
= 2791,25 kcal
Dziennie przy wadze obecnej 52 kg nie jest to za dużo ...?
Podzieliłam to na wagę i wyszło
138,05:52=2,65 białko a norma 2,2
94,05:52=1,80. 0,8-2g więc ok
348,15:52=6.69za dużo 4-6,5norma
Pogubiłam się.. .
Krzysztof Piekarz